В поліції розповіли про скандальне затримання велопатрульними юнаків у Львові

На днях Police Control Ukraine. публікував відео, де велопатрульні жорстко затримують юнаків у м.Львові. Автор відео не знімав початок ситуації з поліцейськими .

Ред.: Як завжди початку ситуації немає, але на дії патрульних поліцейських м. Львова та громадян можете подивитися#патрульна_поліція #Львів

Gepostet von Police Control Ukraine am Dienstag, 3. September 2019

В патрульній поліції України повідомили, що велопатрульні опрацьовували звернення працівника ОСББ, який скаржився на молодь, яка постійно вживає алкоголь на вулиці Нижанківського. На місці інспектори виявили компанію, яка вживала алкоголь. Крім цього вони провели поверхневу перевірку та виявили в одного з них пляшку горілки в рюкзаку. Хлопця запросили у відділ поліції куди ж викликали і його батька, оскільки він був неповнолітнім.

Згодом велопатрульні повернулися на вулицю Нижанківського. Поряд з молоддю була велика кількість пляшок з-під алкоголю. Офіцери попросили компанію прибрати за собою сміття та розійтися. Однак, особи категорично заперечували своє правопорушення та відмовлялися виконувати прохання поліцейських. Молодь оточила інспекторів зі всіх сторін, а тому інспектор попросив їх відійти на два метри (що передбачено інструкціями з особистої безпеки поліцейського), проте вони проігнорували і це.

Одна з дівчат повідомила, що їй 15 років, а тому патрульні попросили сповістити її батьків про те, що з нею спілкується поліція. Патрульні хотіли повідомити батьків про цю подію та провести профілактичну бесіду. Тоді, дві дівчини почали втікати до вулиці Валової, а патрульні поїхали за ними. Туди ж прибігли і решта осіб з компанії. Під час розмови, один з хлопців повідомив, що повнолітній і вживав алкоголь вдома. Документів він не надав. Йому запропонували пройти у відділ поліції для встановлення особи та притягнення до відповідальності, оскільки він перебував в громадському місці з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Його попередили про застосування фізичної сили та кайданок, якщо він не виконає законних вимог поліцейських. Оскільки він відмовився, його затримали та доставили у Галицький відділ поліції.

На днях, у соціальній мережі фейсбук з’явилося відео затримання велопатрульними юнаків. Проте на відео не зафіксовано…

Gepostet von Патрульна поліція Львівської області am Donnerstag, 5. September 2019

У відділ поліції прибув батько хлопця, оскільки виявилося, що правопорушник неповнолітній. Також, патрульні зафіксували звернення в Центрі з надання первинної правовової допомоги.

На місце викликали інспектора ювенальної превенції, якому передали всі матеріали справи для подальшого розгляду та роботи з батьками.

Залишити відповідь