Керівництво ДСР поліції звільнили за помилки в списку санкцій проти «злодіїв у законі»

Керівництво Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції було звільнено через допущені помилки в даних про осіб, щодо яких накладені санкції Ради нацбезпеки і оборони.

Про це повідомив очільник МВС Денис Монастирський, відповідаючи на питання нардепа від «Євросолідарності» Олексія Гончаренка.

За його словами, помилки були технічними. Це були невірні літери в прізвищах або числа в датах народження. Загалом таких виправлень було 108, але нікого не виключили з санкційного списку. Переважно ці люди – кримінальні авторитети, зокрема «вори в законі». Санкції проти них будуть діяти. Дані про цих людей передали до банків, щоб вони заблокували їхні рахунки, якщо цього через помилки не було зроблено раніше.

«Було проведено службове розслідування і звільнена ціла низка представників Нацполіції, зокрема керівництво Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України», – додав міністр.

Нагадаємо, секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данилов на брифінгу в п’ятницю, 15 жовтня, заявив, що в рішенні РНБО, яке стосувалося санкцій щодо кримінальних авторитетів, була допущена помилка щодо 108 осіб. З’ясувалося, що при підготовці зазначених матеріалів порушення були допущені співробітниками МВС. 

Згодом Данілов пояснив, що йдеться не про помилкове внесення 108 людей до санкційного списку “злодіїв у законі”, а про внесення до списків цих осіб з помилками. 

Залишити відповідь