Співробітник НАЗК незаконно копіював конфіденційну інформацію з декларацій,– директор ДБР

Співробітник НАЗК незаконно копіював конфіденційну інформацію з декларацій конкретних людей та, ймовірно, передавав її третім особам.

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі директор ДБР Роман Труба.

«Використовуючи службовий ключ доступу до Єдиного державного реєстру декларацій, він завантажував на окремий носій відомості, що законом захищені – ідентифікаційні коди, серії та номери паспортів, місця проживання, дати народження, місцезнаходження об’єктів, які наводяться в декларації. Робив він це все безпідставно і, що найголовніше – незаконно.»,-зазначив Труба.

Серед тих, у чиє життя він «вліз», 11 працівників Київського теруправління ДБР. “Пройшлися” по всьому керівництву – починаючи з директора, закінчуючи начальниками слідчих відділів. 

Загальне коло осіб, декларації яких раптово зацікавили горе-працівника НАЗК не менш яскраве – керівництво Генеральної прокуратури, судді, народний депутат України, депутат місцевої ради, працівники Нацполіції. 

Завдяки оперативним діям Нацполіції, допитливий працівник НАЗК вже отримав повідомлення про підозру. 

«На цьому можна було би поставити крапку. Але. Мене, як громадянина, як керівника правоохоронного органу, який також бореться з корупцією, обнадіює той факт, що НАЗК отримало шанс на перезавантаження – відповідний законопроект планує цього тижня розглянути Верховна Рада.Працівники антикорупційного органу мають все-таки боротися з корупцією, а не збільшувати її.»,– підсумував Роман Труба.

Залишити відповідь