Поліція провела спецоперацію, в якій були задіяні майже півтисячі співробітників поліції і прокуратури

У результаті масштабної спецоперації Нацполіція викрила синдикат наркоторговців: вартість вилучених наркотиків становить 25 мільйонів гривень.

Про це повіломили у прес-службі Нацполіції України.

Правоохоронці провели спецоперацію, у якій були задіяні майже пів тисячі співробітників поліції та прокуратури.

Вже затримано двох організаторів, один із них – діючий депутат об’єднаної територіальної громади, та 17 учасників злочинної групи.

Також вилучено понад 46 кг наркотичних засобів і психотропних речовин. Раніше у цій справі правоохоронці з Білорусії затримали ще двох учасників злочинної організації.

Для належного контролю, функціонування та безпеки діяльності злочинної організації існувала чітка ієрархія та розподіл ролей: контроль за функціонуванням лабораторій, їх охорона, «хіміки», «фінансисти», обслуговування інтернет-магазину, доставка продукції до складів зберігання, «кур’єри», «закладчики» тощо.

Загалом функціонування наркобізнесу забезпечували близько 50 осіб, мешканці Львівської, Київської, Черкаської, Харківської, Чернігівської та Дніпропетровської областей, віком від 18-ти до 39-ти років.

За попередніми підрахунками, лише через інтернет-магазин було реалізовано наркотичних засобів та психотропних речовин майже на 21 мільйон гривень.

Залишити відповідь