Вбивство двох патрульних у Дніпрі: Суд відхилив апеляцію екс-бійця “Торнадо” Пугачова

Дніпровський апеляціний суд залишив без змін апеляційну скаргу Олександра Пугачова на вирок суду першої інстанції щодо довічного позбавлення волі.

Про це повідомили у прес-службі суду.

Вчора у Дніпровському апеляційному суді продовжили розгляд кримінального провадження за апеляційними скаргами Пугачова О.В та його захисника на вирок суду присяжних Кіровського районного суду м.Дніпропетровська від 08 квітня 2019 року, щодо Олексанадра Пугачова, обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст 263, ч.2 ст.15, п.13 ч.2 ст.115, ч.3 ст.262, ст.348, п.1 ч.2 ст. 115 Кримінального кодексу України.

25 вересня 2016 року поблизу центрального автовокзалу у м. Дніпрі 2-є патрульних зупинили автівку, яка проїхала на червоне світло та попросили водія пред`явити документи. Отримавши їх, патрульний повернувся до свого службового автомобіля. Олександр Пугачов, будучи обізнаним з тим, що перебуває у розшуку за скоєння інших злочинів на території України, намагаючись уникнути свого викриття та подальшого затримання представниками поліції, дістав свій пістолет, підійшов до автівки патрульних та, погрожуючи зброєю працівнику поліції, почав вимагати аби той віддав свою табельну вогнепальну зброю. Отримавши відмову зловмисник силоміць витягнув поліцейського з машини, поклав його на землю та кілька разів у нього вистрелив. Від вогнепальних поранень потерпілий помер на місці. Потім затриманий здійснив ще ряд пострілів у співробітницю патрульної поліції, яка перебувала поблизу службової автівки та намагався втекти з місця злочину. Від отриманих поранень жінка того ж дня померла у лікарні.

Загиблі Артем Кутушев та Ольга Макаренко

Суд першої інстанції призначив обвинуваченому покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна, а також постановив стягнути з обвинуваченого на користь потерпілої сторони 3 млн грн моральної шкоди. Не погодившись з таким рішенням суду обвинувачений подав апеляцію.

У ході судового засідання колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Дніпровського апеляційного суду залишила без задоволення апеляційну скаргу Олександра Пугачова та його захисника, а вирок суду першої інстанції — без змін.

Залишити відповідь