ВАКС заарештував затриманого на хабарі 90 тис.$ начальника Миколаївського облавтодору

Суд узяв під варту в.о. керівника Служби автомобільних доріг Миколаївської області Андрія Максименка з альтернативою майже 2 млн. грн застави.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці НАБУ у Facebook.

Вищий Антикорупційний суд України обрав запобіжний захід керівнику Служби автодоріг Миколаївської обл., викритому напередодні САП та НАБУ на отриманні 300 тис. грн та 90 тис. дол. США неправомірної вигоди – тримання під вартою з альтернативою 1,927 млн грн застави.

Нагадаємо, 12 вересня 2019 року детективи Національного бюро за погодженням із САП повідомили керівнику Служби автомобільних доріг у Миколаївській області про підозру в отриманні у поєднанні з вимаганням 300 тис. грн та 90 тис. дол. США неправомірної вигоди. Дії посадовця кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України.

Слідство встановило, що в серпні 2019 року підозрюваний висунув вимогу і отримав 300 тис. грн від приватної компанії за сприяння в перерахуванні їй майже 4,62 млн грн як оплати за фактично виконаний ремонт дороги Н-11 Дніпро-Миколаїв.

Менше ніж за місяць потому підозрюваний повторно висунув вимогу з одержання частини коштів, сплачених підконтрольною йому державною установою приватному підприємству, цього разу у сумі 90 тис. дол. США. Під час одержання цих коштів очільника Служби автодоріг у Миколаївській області було затримано “на гарячому” за підозрою у вчиненні злочину.

Залишити відповідь