У Нацполіції розпочали процедуру ліквідації Департаменту захисту економіки (документ)

У вівторок, 1 жовтня, голова ліквідаційної комісії Департаменту захисту економіки Олександр Лапко підписав доручення «Про організаційні заходи щодо ліквідації Департаменту захисту економіки Національної поліції України».

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02 вересня 2019 року № 841 «Про ліквідацію територіального органу Національної поліції», статті 68 Закону України «Про Національну поліцію», статті 87 Закону України «Про державну службу», статті 492 Кодексу законів про працю України та наказу Голови Національної поліції України від 26 вересня 2019 року № 959 «Про внесення змін до структури та штатів Національної поліції України», – йдеться в преамбулі документу, який є у розпорядженні УкрФактів.

Згідно з документом, начальники управлінь, відділів апарату Департаменту та управлінь захисту економіки в областях та місті Києві мають забезпечити письмове попередження про наступне звільнення зі служби в поліції та роботи увесь без винятку особовий склад очолюваних підрозділів. 

Серед іншого, згідно доручення, відповідальні особи мають скласти списки працівників, яких звільняють у зв’язку з ліквідацією та забезпечити звернення до Національної поліції України та центру зайнятості щодо працевлаштування звільнених осіб тощо.

Нагадаємо, 2 вересня 2019 року на своєму першому засіданні новий Уряд прийняв рішення, яким ліквідував Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Олексій Гончарук зазначив, що замість ліквідованого Департаменту буде створена «ефективна структура для розслідування фінансових злочинів, куди зможуть прийти на роботу порядні та чесні працівники».

Залишити відповідь