У Луцьку затримали підприємця за спробу підкупу працівника Управління захисту економіки


За не документування протиправної діяльності підприємця чоловік запропонував начальнику відділу 5 000 тис. доларів США неправомірної вигоди. У понеділок, 20 травня, фігуранта затримали під час спроби підкупу поліцейського.

Оперативники Управління захисту економіки в Волинській області Національної поліції викрили факти протиправної діяльності підприємця. Чоловік став переможцем конкурсних торгів на поставку продукції до державних установ. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Проте, як було встановлено, дана продукція не відповідала нормам якості, зазначеним у тендері. Крім того, вартість такої продукції було значно нижче. Наразі за викритими оперативниками правопорушеннями проводиться досудове розслідування.

З метою уникнення відповідальності підприємець звернувся до керівника відділу управління захисту економіки з «пропозицією». За припинення проведення процесуальних дій у кримінальному провадженні та подальше його закриття запропонував п’ять тисяч доларів неправомірної вигоди.

За даним фактом військова прокуратура Луцького гарнізону Західного регіону відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди) КК України.

У понеділок, 20 травня, у Луцьку оперативники управління захисту економіки у Волинській області Нацполіції за процесуального керівництва військової прокуратури Луцького гарнізону Західного регіону затримали підприємця під час спроби підкупу начальника відділу. З місця вилучено п’ять тисяч доларів США, передані у якості неправомірної вигоди.

Підприємець затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Залишити відповідь