У Києві викрили адвоката та експрокурора на хабарі $80 тис.

Адвокат Ради адвокатів міста Києва та колишній прокурор місцевої прокуратури м. Києва намагались одержати хабар – у 80 тис. доларів США за «позитивне» проведення комплексної експертизи під час розслідування кримінального провадження та подальшого його закриття.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

У ході слідства встановлено, що вказані особи,  діючи за попередньою змовою, знаючи про відкрите у слідчому відділі одного із районних управлінь ГУ Національній поліції України в м. Києві кримінальне провадження за фактом незаконного поводження зі зброєю, будучи адвокатом та колишнім прокурором, вимагали у заявника грошові кошти у сумі 80 000 доларів США для себе, слідчих Національній поліції України, працівників експертної установи, Служби безпеки України та Офісу Генерального прокурора, за вплив на прийняття ними рішення за нібито «позитивне» проведення комплексної експертизи під час розслідування кримінального провадження та подальшого його закриття.

13 жовтня 2020 року затримали одного із фігурантів кримінального провадження – адвоката Ради адвокатів міста Києва під час одержання першої частини грошових коштів – 20 000 доларів США.

«13 жовтня 2020 року адвокату Ради адвокатів міста Києва та колишньому прокурору місцевої прокуратури м. Києва повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України»,–йдеться у повідомленні.

На даний час вирішується питання про обрання стосовно фігурантів кримінального провадження запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років з конфіскацією майна.

Залишити відповідь