У Харкові представили нову начальницю Управління патрульної поліції

Управління патрульної поліції в Харківській області очолила Стрижак Альона Олегівна.

Про це повідомиои у поесслужбі УПП в Харківській області.

«Сьогодні нову очільницю управління патрульної поліції представив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. Нею стала 31-річна старший лейтенант поліції Альона Стрижак.»,– йдеться у повідомленні.

Альона приєдналася до лав патрульної поліції у 2015 році. Несла службу в Дніпрі. Починала з патрулювання на лінії, потім обіймала посаду командира роти, а згодом і командира батальйону. З жовтня 2018 року Альона Стрижак працювала у Хмельницькому, де була заступником начальника управління – начальником відділу чергової служби управління патрульної поліції. Цю посаду вона обіймала донині.

“У своїй роботі Альона неодноразово доводила, що є справжнім професіоналом, показала свої лідерські здібності. Це командир, яка завжди буде разом з вами, і дослухається до кожного підлеглого. Вона вимоглива, але завжди включиться у будь-яку проблему й готова до спілкування”, — розповів Олексій Білошицький.

Новопризначений керівник подякувала за довіру: “Для мене це дуже відповідально. Основні завдання, які ми будемо ставити перед собою, це рівень довіри населення, співпраця й комунікація з громадянами, комунікація між підрозділами, а також забезпечення безпеки дорожнього руху й публічної безпеки на території обслуговування. Сподіваюся, що наша співпраця буде виключно позитивною для колективу, управління й регіону”.

Нагадаємо, раніше звільнився очільник УПП в Харківській області Оганісян Размік Саркісович та його заступник – начальник відділу чергової служби Гребенюк Олександр Вікторович. Як нам повідомило джерело у правоохоронних органах, звільнитись їх «попрохало» керівництво зі столиці. 

На посаду начальника УПП повинен був прибути  Горобець Максим Сергійович, якого присилали з Дніпра. Але він відмовився та став заступником начальника відділу чергової служби УПП в Харківській області.

Залишити відповідь