У Черкасах звільнили колег затриманного на хабарі поліцейського, а троє керівників отримали дисциплінарні покарання

17 червня 2019 року військова прокуратура Черкаського гарнізону під час одержання 2 тис доларів США хабара затримала оперативного працівника Черкаського відділу поліції, який на цей час перебуває під цілодобовим домашнім арештом. За неправомірні дії старший оперуповноважений також був звільнений зі служби в поліції.

Разом з тим втратили посади і його колеги, а керівники Черкаського відділу поліції отримали попередження. Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури України.

Такі результати розгляду внесеного військовою прокуратурою Черкаського гарнізону у відповідності до ч. 3 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» подання про усунення причин та умов, що сприяли вчиненню цього корупційного правопорушення. Звільнені з роботи: старший слідчий у справі, на якій хотів «заробити» затриманий оперативник, а також начальник сектору розкриття злочинів проти власності відділу кримінальної поліції.

Притягнуті до відповідальності також троє керівників. Начальник Черкаського відділу поліції отримав сувору догану, а його тимчасовий заступник та заступник начальника відділу кримінальної поліції – попередження про неповну службову відповідність.

Нагадаємо, впійманий «на гарячому» поліцейський здійснював оперативний супровід у справі за фактом викрадення автомобіля у громадянки її цивільним чоловіком. Старший оперуповноважений висунув учаснику кримінального провадження вимогу надати йому «винагороду». За 2 тис доларів США пообіцяв підготувати рапорт слідчому про відсутність в діях громадянина складу злочину, передбаченого ст. 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом) та знищити відеофайли та інші докази.

Залишити відповідь