Польські митники затримали екс-дружину Князєва з 650 тис. євро готівки

На автомобільному пункті пропуску «Гребенне – Рава-Руська» польські митники затримали трьох громадян України і громадянина Хорватії, які намагалися провезти через українсько-польський кордон 650 тис. євро готівкою. Відразу кілька блогерів повідомили, що одна зі затриманих – Вікторія Князєва, колишня дружина керівника Національної поліції Сергія Князєва. Втім, польська митниця офіційно заперечує сам факт затримання громадян України.

Першим про затримання автомобіля зі значною сумою готівки повідомив колишній митник, блогер Павло Верещагін, який часто пише про корупційні випадки на митниці. За його даними, 22 вересня польські митники виявили незадекларовані 650 тис. євро під час огляду автомобіля Mercedes-Benz GLS 350 з українським номером КА0007ВХ. За даними бази МВС, автомобіль з таким номером був зареєстрований лише 13 вересня 2019 р. Верещагін пише, що затримали «дружину високопосадовця Нацполіції України», але не називає її прізвища.

За його словами, в автомобілі перебували троє горомадян України і один громадянин Хорватії, Верещагін стверджує, що усіх їх затримали до з’ясування обставин нелегального перевезення валюти.

За інформацією із власних джерел депутата Львівської міськради Ігоря Зінкевича, серед затриманих – 44-річна Вікторія Князєва, екс-дружина голови Національної поліції України Сергія Князєва. Відомо, що Князєв офіційно розлучився кілька років тому, однак у його декларації за 2018 рік Вікторія Князєва досі вказана як співвласниця їхньої спільної квартири у селі Чабани під Києвом.

Відомо також, що автомобіль з незадекларованою валютою вільно минув українську частину кордону, але вже польські митники вирішили його оглянути.

Однак у польській податковій адміністрації інформацію про цей інцидент заперечили. Як повідомила ZAXID.NET Марта Шпаковська, речниця податкової адміністрації у Любліні, митниця «не зафіксувала такого випадку».

«Інформуємо, що не було зафіксовано такого типу події у цей термін і у такій кількості готівки на кордоні в Гребенному. У найближчі дні такої суми теж не виявлено», – повідомила Марта Шпаковська.

За інформацією закарпатських ЗМІ, у серпні 2018 року Вікторія Князєва збила в Ужгороді мотоцикліста. Одразу після зіткнення водійка зняла з авто номерні знаки, а на місце невеликої аварії оперативно приїхали керівники поліції міста та області. Про завершення цієї історії ЗМІ не повідомляли.

Джерело

Залишити відповідь