На Волині посадовцю митниці повідомили про підозру в завданні тілесних ушкоджень журналістці

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру заступнику начальника відділу митного оформлення одного з митних постів Волинської митниці ДФС у завданні тілесних ушкоджень журналістці місцевого телеканалу в травні цього року.

За попередньою інформацією правоохоронець, перебуваючи на святкуванні дня народження колеги в ресторанно-готельному комплексі, вступив у конфлікт із журналісткою місцевої телерадіокомпанії.

Посадовець митниці із застосуванням сили відібрав у журналістки мобільний телефон, заподіявши потерпілій легкі тілесні ушкодження.

Нагадаємо,у травні цього року журналісти ТРК “Аверс” навідалися на корпоративне свято Ягодинської митниці – керівник митного поста Ягодин Олександр Оникійчук виставляв могорич за День народження. Привітати начальника зібрався увесь бомонд Волинської митниці. Завітали і журналісти. Бо ж на святі знаходилися люди, які напередодні пропустили через митний пост “Ягодин” 1,3 тонни бурштину. Оскільки на митниці цей прецедент замовчували, то журналісти вирішили з перших уст дізнатися як так вийшло, але на знімальну групу в розпал вечірки митники не чекали. Під час штовханини одній із журналісток поранили палець, а оператору, який намагався усе відзняти, зламали камеру.

Наразі працівнику Волинської митниці ДФС повідомлено про підозру в завданні умисного легкого тілесного ушкодження (ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України).

Залишити відповідь