Мелітопольскі слідчі, які у складі організованої групи вимагали 10 тис.$ у підприємця,постануть перед судом

Поліцейські вимагали 10 тисяч доларів США у підприємця з Харкова за закриття кримінального провадження за шахрайство, яке було розпочато з метою тиску. У разі відмови сплачувати кошти, крім кримінального переслідування, правоохоронці погрожували фізичною розправою. До злочинної групи входила також і цивільна особа.

Про це повідомили у пресслужбі ДБР.

Слідчі ДБР завершили досудове розслідування за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди, вчиненого організованою групою, до якої входили слідчі Мелітопольського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області та примушування до виконання цивільно-правових зобов’язань (ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 368 та 2 ст. 355 Кримінального кодексу України). Обвинувальні акти скеровано до суду.

Неправомірну вигоду слідчі одержали двома частинами у гривневому еквіваленті – 75 000 та 150 000 гривень відповідно. У липні 2019 року, після одержання останньої частини хабара правоохоронців затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Залишити відповідь