Львівського патрульного, який за 1200 доларів обіцяв “вплинути” на суддю, покарали штрафом

Пустомитівський районний суд Львівської області затвердив угоду про визнання винуватості і оштрафував чоловіка на 25,5 тис. грн.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 5 липня.

Обвинувачений працював старшим інспектором відділу адміністративної практики Управління патрульної поліції у Львівській області.

28 грудня 2019 о 3 ночі у Львові по вул. Митрополита Андрія патрульні зупинилимашину. На чоловіка за кермом склали адмінпротокол за водіння у нетверезому стані і вилучили посвідчення водія. На початку лютого порушник прийшов в управління поліції з приводу оскарження протоколу. Обвинувачений начебто сказав, що скарг писати не треба і він допоможе вирішити питання за 1200 доларів. Чоловік підвіз патрульного додому і в салоні власного авто передав йому гроші.

Спочатку патрульному інкримінували ч.3 ст.368 КК – отримання неправомірної вигоди, що карається позбавленням волі.

Але в кінці травня, коли справу передали до суду, то йшлося вже про ч.2 ст.369-2 КК – зловживання впливом. Ця стаття дозволяє покарання у вигляді штрафу. За новою версією, обвинувачений шляхом особистих домовленостей мав вплинути на прийняття суддею Шевченківського районного суду м. Львова судового рішення, яким водія не притягнуть до адміністративної відповідальності та не позбавлять права керування транспортним засобом.

Залишити відповідь