Кабмін підтримав ініціативу МВС про ліквідацію департаменту захисту економіки, фахівців переведуть до СФР – Аваков

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що уряд підтримав ініціативу МВС про ліквідацію департаменту захисту економіки в складі Національної поліції та переведення фахівців до Служби фінансових розслідувань (СФР).

“Кабмін підтримав ініціативу МВС про ліквідацію департаменту захисту економіки в складі Нацполіції і передачу наших фахівців у Службу фінансових розслідувань. СФР стане аналітичним центром, що залучить кращі кадри з усіх відомств”, – написав Аваков у мікроблозі у Twitter.

Крім того, за його словами, під час створення СФР має бути ліквідовано профільні підрозділи Державної фіскальної служби та Служби безпеки України.

Міністр зазначив, що створення СФР, яку МВС ініціювало з 2017 року, виходить на практичний рівень, “алгоритм узгоджено із Мінфіном і затверджено постановою Кабміну”.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський зобов’язав забезпечити ухвалення закону про СФР до 1 жовтня 2019 року.

Голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев (“Слуга народу”) 30 серпня вніс до Верховної Ради законопроект №1208 про Бюро фінансових розслідувань.

Джерело

Залишити відповідь