Вінницькі СБУ і МВС не поділили між собою гаражі

До Господарського суду Вінницької області у лютому цього року надійшов позов Управління служби безпеки України у Вінницькій області до Головного управління Національної поліції у Вінницькій області про усунення перешкод в користуванні майном шляхом звільнення об’єктів нерухомого майна. Представник СБУ у позовній заяві вказав, що поліцянти користуються приміщеннями 270 кв.м. автобоксів без належних підстав. Про це свідчить ухвала Вінницького міського суду суду від 15 лютого цього року.

Справу між МВС та СБУ розглядає особисто голова Господарського суду Федір Колбасов.

На початку березня поліціянти подали зустрічний позов до сбушників щодо визнання за ними права власності на 270 кв.м. автооксів але суддя Федір Колбасов позов відхилив, аргументуючи , що не було сплачено судового збору.

23 квітня на підготовче засідання в суд не явився представник поліціянтів але у заяві до суду областе управління МВС попросило залишити позов без розгляду бо мовляв сплив строк позовної давності.

Суддя Колбасов вирішив перенести підготовче засідання на 14 травня

Наступне судове засідання відбудеться  04 червня 2019 р. о 10:00 год., в приміщенні Господарського суду Вінницької області за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 29, 4 поверх.

Джерело

Залишити відповідь