В Одесі співробітники поліції охорони налагодили діяльність борделю

В Одесі викрили та затримали старшого сержанта поліції, поліцейського-водія одного із батальйонів Управління поліції охорони в Одеській області, та охоронника батальйону УПО в Одеській області, який наразі звільнений зі служби, а також двох їх спільниць, підозрюваних у сутенерстві (ч. 2 ст. 303 КК України)

Про це повідомляє пресслужба регіональної прокуратури.

З початку 2020 року поліцейські, разом зі спільницями, вирішили зайнятися протиправним заробітком у сфері надання послуг сексуального характеру. Спільний «бізнес» ділки вели у приміщеннях в центрі Одеси та згідно попередньо розподілених між собою ролей. 

«Так, «керівник» прибуткової «справи» здійснювала підбір приміщень, зручних для організації місць розпусти, та забезпечувала їх функціонування, а також вела фінансові питання. «Адміністратор» салону інтимних послуг надавала рекламні оголошення у мережі Інтернет, здійснювала підбір жінок із привабливою зовнішністю, які надавали сексуальні послуги, проводила із зацікавленими особами співбесіди з визначенням умов «роботи» та приймала замовлення від клієнтів.

Правоохоронці в свою чергу супроводжували дівчат на адресу замовника, забезпечували їх охорону та безпеку, контролювали час проведений з клієнтом та отримання грошей за надані «послуги». А також розподіляли кошти між усіма учасниками протиправної діяльності.

Клієнтам надавали можливість обрати собі «тимчасову супутницю» заздалегідь, надсилаючи на мобільні месенджери фото дівчат у білизні»,–розповіли в прокуратурі.


Послуги своїх «працівниць» ділки оцінювали у 100 доларів США на годину.

Наразі вирішуються питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжного заходу.

Залишити відповідь