При виявленні підпільного казино, одеським поліцейським погрожували вбивством

На території Одеси та Одеської області діяла мережа інтерактивних гральних закладів, в яких гравцям за гроші надавалась можливість брати участь в азартних іграх, лотереях, у тому числі в інтернет-мережі.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції області.

«В рамках провадження, розпочатого за ч.2 ст.203-2 Кримінального кодексу України, у чотирьох таких закладах, в офісному приміщенні осіб, можливо, причетних до організації незаконної діяльності з проведення азартних ігор та лотерей, за місцями їхнього проживання, а також в належних їм транспортних засобах на підставі ухвал Київського районного суду міста Одеси правоохоронці провели санкціоновані обшуки»,–йдеться у повідомленні.

Правоохоронці вилучили більше 200 одиниць комп’ютерної техніки із спеціальним програмним забезпеченням для проведенням ігор, флеш-накопичувачі, носії інформації, чорнові записи із клієнтською базою, чорнова бухгалтерія, мобільні телефони, гроші в сумі понад 1 мільйон 200 тисяч гривень та 60 тисяч доларів США, а також автомат Калашникова та 150 набоїв до нього.

Під час обшуку один з фігурантів погрожував працівникам поліції вбивством. Дану подію правоохоронці кваліфікували за ч.1 ст.345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) ККУ, що передбачає до трьох років позбавленням волі.

Зазначається, що за результатами проведених обшуків додатково до ЄРДР були внесені відомості за ч.1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю та бойовими припасами) Кримінального кодексу України. 

Все вилучене направили на експертизу, за результатами якої будуть прийматися рішення щодо притягнення правопорушників до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Залишити відповідь