Одеська поліція видворить групу осіб, за допомогою яких злочинні «авторитети» намагалися впливати на криміногенну обстановку в регіоні

Громадяни однієї з країн Закавказзя 24-х та 29-ти років були викриті правоохоронцями через вимагання у місцевого жителя неіснуючого боргу. У кримінальному світі їх використовували злочинці, які зараз знаходяться в місцях позбавлення волі, для посилення свого впливу на волі. На території України вони перебували з порушенням міграційного законодавства. 

Про це повідомили в пресслужбі Нацполіції області.

«За результатами роботи, проведеної працівниками відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Управління карного розшуку та Слідчого управління ГУНП в Одеській області, молодший правопорушник притягнутий міграційною службою до адміністративної відповідальності за порушення правил перебування в Україні і впродовж п’яти діб примусово покине межі країни із забороною в’їзду на три роки. Його старшого земляка поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, з метою подальшого видворення за межі держави», – розповів начальник відділу БЗПТЛ ГУНП в Одеській області Артур Макаров.

Зазначається, що боротьба зі злочинними угрупованнями, що намагаються впливати на криміногенну ситуацію в регіоні, та осіб, які з ними пов’язані, триває.

Залишити відповідь