У Харкові поліція провела обшуки у нічному клубі через побиття адвоката, в іншому клубі через побиття поліціянта


Харківська поліція за сприяння керівника місцевої прокуратури Омарова Аміла Азад Огли обшукала нічний клуб у центрі міста, в якому побили адвоката (голову ГО «НОН-СТОП») Кирила Яковця та не надавали після побиття відео з камер спостереження за ч. 2 ст. 186 ККУ (грабіж). Також правоохоронці провели обшуки в іншому закладі, біля якого побили патрульного за ч.2 ст. 296 ККУ (хуліганство).

Про це повідомили у пресслужбі Нацполіції та повідомив адвокат на сторінці ГО у Facebook.

«20.11.2021 голова ГО «НОН-СТОП» Кирило Яковець знаходився в клубі Баста, в ході відвідування, були виявлені численні порушення публічного порядку. Група молодиків, які перебували у тісному зв’язку з охороною та адміністрацією закладу, вели себе нахабно та зухвало.

Молодики чіплялися до відвідувачів та грубо порушували публічній порядок, на що голова ГО «НОН-СТОП» зробив їм зауваження, однак хулігани та охорона жодним чином не відреагували.

Після початку фіксації на телефон вказаних порушень та осіб, на голову ГО «НОН-СТОП» було здійснено напад, в ході якого було нанесено тілесні ушкодження та відібрано телефон.

Адміністрація закладу не тільки не сприяла припиненню чи розкриттю вказаного злочину, а навпаки перешкоджала досудовому розслідуванню та не надавала відеозаписи щодо вказаного нападу.

Внаслідок чого, правоохоронці при підтримці спецпризначенців провели в ніч на 27.11.2021 обшук у клубі «Баста».

В ході обшуку вилучено сервери з записами камер спотсереження, інші докази протиправної діяльності, яким буде надана правова оцінка.

За допомогою службових собак правоохоронці провели особисті обшуки відвідувачів на предмет наявності наркотичних засобів та зброї, було перевірено документи осіб на предмет досягнення повноліття, перебування у розшуку.

Крім того, зафіксовано численні випадки порушення карантинних норм, внаслідок чого складені відповідні протоколи про адмінправопорушення, які будуть направлені до суду.

Таким чином, саме відвідувачі постраждали від неналежних і незаконних дій клуба «Баста».

На даний час досліджується питання законності будівлі клуба «Баста», яка розташована на земельній ділянці з цільовим видом призначення: туалет»,–йдеться у дописі ГО.

В поліції повідомили, що за останні 4 місяці до поліції надійшло більше 60 звернень громадян про крадіжки, хуліганські дії, порушення громадського порядку у двох ресторанах району. Під час перевірок поліція виявила численні порушення законодавства, зокрема, реалізацію алкоголю та цигарок без ліцензії. Слідчі дії проводились в рамках відкритих кримінальних проваджень.

«27 листопада співробітники Харківського районного управління поліції № 3 на підставі рішення суду провели обшуки в розважальних закладах по вулиці Сумській  та на площі Павлівській, в ході яких вилучили обладнання для здійснення відеозапису. 

В іншому закладі 21 листопада біля самого кафе на площі Павлівській сталася бійка. За адресою виїжджали патрульні. В ході з’ясування обставин події на місці 22-річний чоловік поводив себе агресивно, чинив опір та наніс тілесні ушкодження працівнику поліції.

22 листопада 22-річному затриманому повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) ККУ.

Під час слідчих дій поліцейськими вставлені численні порушення ліцензування в розважальних закладах.
В ході перевірки закладу по вулиці Сумській встановлено, що фізична особа – підприємець здійснював продаж алкогольних напоїв, не маючи на це ліцензії. Поліцейські вилучили 323  пляшки  алкоголю. Також адміністрація даного закладу займалася реалізацією тютюнових виробів для кальяну з акцизними марками Російської Федерації. Вилучено 28 пластикових контейнерів з тютюновою продукцією.

У розважальному закладі на площі Павлівській виявили факт продажу спиртних напоїв «кустарного» виробництва. Правоохоронці вилучили 348 пляшок.

Залишити відповідь