Рівненського прокурора, який вимагав два ноутбуки у якості хабара, судитимуть

ДБР завершило розслідування відносно колишнього заступника начальника одного з відділів прокуратури Рівненської області, який вимагав у т.в.о. начальника одного з відділень поліції Рівненщини неправомірну вигоду у виді двох нових ноутбуків загальною вартістю майже 30 тисяч гривень за непритягнення його до кримінальної відповідальності у кримінальному провадженні. Також прокурор висловив прохання про надання щомісячного хабара, за який пообіцяв інформувати поліцейського про наявність в інших правоохоронних органах кримінальних проваджень, в яких фігурує правоохоронець.

Про це повідомили у пресслужбі ДБР.

«Колишній прокурор обвинувачується у висловленні прохання про надання неправомірної вигоди службовою особою та у одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 3 ст. 368 та ч. 2 ст. 369-2 КК України)»,–йдеться у повідомленні.

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Залишити відповідь