На Закарпатті суддя випустив затриманих наркоторгівців взагалі без застави

Двоє ужгородських суддів спільно випустили всіх 9-х підозрюваних в наркоторгівлі, затриманих співробітниками СБУ

В Ужгородському міськрайонному суді відбулось 9 судових засідань, на яких розглядались клопотання прокуратури про взяття під варту підозрюваних у наркоторгівлі. Прокуратура просила тримання під вартою і заперечувала проти застави, інформує пресслужба прокуратури Закарпатської області.

7 вказаних клопотань задоволені, підозрюваних взято під варту на 60 діб, але водночас слідчий суддя визначив підозрюваним альтернативу у вигляді застави. Розміри коливаються від 94 до 144 тис грн.

Цікаво, що стосовно одного із затриманих у цьому ж суді триває слухання по двох справах, де він вже обвинувачується у торгівлі наркотичними речовинами у складі ОЗГ. Одна справа слухається з 2017 року. Тоді, після його затримання, суд теж визначив близько 60 тис грн застави, яку ужгородець сплатив наступного дня. Інша аналогічна справа з 2018 р. Тоді альтернативна застава склала близько 75 тис грн, яку, так само, сплатили наступного дня. Прокуратура оскаржуватиме прийняте судом рішення стосовно даного ужгородця.

Ще двом підозрюваним суд обрав домашній арешт. Ці рішення прокуратура також оскаржуватиме. Стосовно можливого оскарження інших ухвал слідчого судді буде прийнято рішення після ознайомлення з їх повним текстом, інформують в прокуратурі Закарпаття.

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, 7-х затриманих наркоторговців під заставу випустив суддя Ужгородського міськрайонного суду Віталій Малюк

За інформацією нашого видання, двох інших підозрюваних у тому ж злочині з числа 9-ти затриманих нещодавно співробітниками СБУ, без застави, просто під домашній арешт випустив суддя Олег Придачук.

Джерело

Залишити відповідь