До 16:00 20 грудня усі гральні заклади мають бути закриті, – Аваков дав доручення Нацполіції

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що Національна поліція з 16:00 20 грудня закриє усі гральні заклади в Україні.

Про це Аваков заявив на селекторній нараді після прийняття постанови Кабміну про скасування наказу Держпідприємництва від 2002 року у частині діяльності розповсюджувачів лотерей.

«Постанова Кабінету міністрів вже опублікована і набула чинності. Вона полягає в наступному – скасувати наказ Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Міністерства фінансів від 12 грудня 2012 року в частині діяльності розповсюджувачів лотерей. Національній поліції та фіскальній службі  забезпечити вжиття відповідних заходів», – сказав Аваков.

Він наголосив, що це питання буде регулюватися спеціальним законом, який наразі розглядається та буде прийнятий Верховною радою.

«Постанова Кабміну нам диктує, що всі гральні клуби, лотереї та ігральні заклади повинні бути зачиненими. Вимагаю від Нацполіції до 16 години 20 грудня відповідно до постанови КМУ припинити функціонування гральних закладів», – додав він.  

Залишити відповідь