Житомирського поліцейського, який разом з адвокатом за 10 тис. грн «закривали» адміністративні справи, судитимуть

Т.в.о. заступника начальника одного з відділень поліції ГУНП в Житомирській області за попередньою змовою із адвокатом вимагали у громадянина неправомірну вигоду у сумі 10 000 грн. Вказані грошові кошти вони обіцяли надати судді одного з районних судів Житомирської області для вирішення питання щодо непритягнення цивільної особи до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. У свою чергу, правоохоронець та адвокат не мали наміру передавати одержану неправомірну вигоду, а отримані кошти планували розподілити між собою. Затримали поліцейського 9 квітня цього року після отримання другої частини хабара.

«До суду скеровано обвинувальний акт відносно тимчасово виконуючого обов’язки заступника начальника одного з відділень поліції Головного управління Нацполіції в Житомирській області та адвоката»,–повідомили у пресслужбі ДБР.

Правоохоронець та адвокат обвинувачуються у  закінченому замаху на заволодіння чужим майном вчинене за попередньою змовою групою осіб шляхом зловживання довірою (шахрайство) та в підбурюванні до закінченого замаху вчиненого за попередньою змовою групою осіб на давання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 КК України).

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.

Залишити відповідь