За контрабанду бурштину у Польщі затримали українців, які представились працівниками спецслужб

Слідчі Центрального антикорупційного бюро Польщі затримали двох українців, причетних до контрабанди значних обсягів бурштину через українсько-польський кордон. Затримані громадяни України представились польським правоохоронцям як «працівники української спецслужби».

Як повідомляє сайт антикорупційного бюро, спецоперація із затримання контрабандистів відбувалась у польському місті Ярослав (Підкарпатське воєводство), у п’ятницю, 13 вересня. Радіо RMF.FM уточнює, що затримання відбулось в одному з ресторанів міста, о 18:00. Разом із двома громадянами України затримали чотирьох поляків.

Під час затримання спецназівці використовували шумові гранати.

«Під час спецоперації працівники жешівського відділення Центрального антикорупційного бюро затримали 6 осіб, у тому числі двох громадян України, які представили працівниками тамтешніх спецслужб», – повідомляє відомство. Там також додали, що йдеться про контрабанду «великої кількості бурштину» з України.

Антикорупційне бюро не повідомляє працівниками якої спецслужби назвались затримані українці та чи мали при собі відповідні документи.

Газета Życie Podkarpackie опублікувала фото затримання. Як видно на фото в одного із автомобілів марки Ford Fusion справді українські номерні знаки із серією ВК, що свідчить про реєстрацію авто у Рівненській області.

Джерело

Залишити відповідь