Викрадення «Mazda» поліцейськими у Харкові : відсторонили від роботи начальника райвідділу

В ході розслідування справи про викрадення автомобіля «Mazda», до якого можуть бути причетні співробітники поліції, відсторонили від роботи начальника райвідділу.Про це повідомили у прес-службі Нацполіції області.

«За вказаним фактом керівництвом ГУНП в Харківській області було призначено службову перевірку, в ході якої двоє співробітників поліції відсторонені від виконання службових обов’язків. Як керівник, що несе персональну відповідальність за стан дисципліни у підрозділі, а також за неналежне реагування на звернення громадян, на час перевірки відсторонений від виконання посадових обов’язків начальник міського відділу поліції, у підпорядкуванні якого знаходився один з поліцейських.»,– йдеться у повідомленні.

25 жовтня із письмовою заявою до слідчого управління обласного главку харківської поліції звернувся житель Києва. Він вказав, що влітку цього року у столиці невідомі викрали його елітний автомобіль та стверджує, що працівники харківської поліції причетні до керування викраденим транспортним засобом.  

Слідчими відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 396 (приховування злочину) Кримінального кодексу України. Прокуратура Харківської області визначила підслідність розслідування вказаного кримінального провадження, яке будуть здійснювати працівники ДБР.

Залишити відповідь