В Україні почали вакцинувати від COVID-19 співробітників системи органів МВС

Із 17 квітня співробітників системи органів МВС почали вакцинувати від COVID-19. Загалом планують щепити близько 800 тис. співробітників та членів їх родин.

Про це йдеться у заяві міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, оприлюдненій на сайті відомства.

«Сьогодні ми розпочали вакцинацію співробітників системи органів МВС від COVID-19. Першими вакцинуємо працівників, які найбільш контактують з населенням: гарнізони аеропортів Бориспіль та Жуляни, підрозділи НГУ у зоні ООС, працівники громадської безпеки, підрозділи патрульної поліції. Далі вакцинуємо усіх співробітників системи МВС: Нацполіцію, ДСНС, Нацгвардію, Прикордонну службу, Сервісні центри, вищі навчальні заклади, Експертну службу, співробітників МВС. Наступним етапом медики МВС будуть вакцинувати також родини наших робітників. Загалом з родинами плануємо охопити близько 800 тисяч осіб», – йдеться у заяві.

Аваков повідомив, що вакцинація працівників системи МВС буде здійснюватися на добровільній основі препаратом CoronaVac, розробленою китайським фармацевтичним підприємством Sinovac Biotech, та Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech.

Сам міністр зазначив, що обов’язково зробить щеплення і закликав усіх співробітників системи МВС вакцинуватися від COVID-19, “тому що це єдиний шлях до подолання пандемії”.

Разом з тим, поліція Києва повідомляє, що у суботу начальник київської поліції Андрій Крищенко разом із колегами зробили щеплення від коронавірусу препаратом “CoronaVac”.

Вакцинування вже пройшли 50 київських поліцейських, які несуть службу з охорони правопорядку в аеропорту “Жуляни” та на Центральному залізничному вокзалі.

Під час вакцинування поліцейських Київщини в одному з терміналів аеропорту «Бориспіль» щеплення від COVID-19 також отримав начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

Також вакцинувались патрульні. Зазначається, що з понеділка починається масштабна кампанія з вакцинування всього особового складу.

Залишити відповідь