В.о. начальника кримінальної поліції відділення поліції у порту «Херсон» вимагав та отримав 1 500 $, – ДБР

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань затримали виконувача обов’язків начальника сектору кримінальної поліції відділення поліції у порту «Херсон» Головного управління Нацполіції в Херсонській області, який вимагав і отримав неправомірну вигоду.

За попередньою інформацією, працівник Національної поліції вимагав і отримав неправомірну вигоду в сумі 1500 доларів США  за невжиття заходів із виявлення, фіксації та припинення фактів незаконного видобутку водних живих ресурсів у акваторії річки Дніпро, Дніпро-Бузького лиману та Каховського водосховища. Також гроші надавались за непритягнення заявника до кримінальної відповідальності за незаконне зайняття рибним промислом.

Після отримання неправомірної вигоди правоохоронця затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Кримінальне провадження відкрито за фактом вимагання й отримання неправомірної вигоди службовими особами (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Затримання проводилось спільно з працівниками відділу по боротьбі з корупцією й організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Херсонській області.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Залишити відповідь