В МВС створять Офіс з питань захисту бізнесу, його координатором призначений Геращенко, – Монастирський

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський повідомив, що в МВС буде створено Офіс з питань захисту бізнесу для ефективнішої комунікації у справі захисту підприємців. Мета такого кроку – більш ефективна комунікація в справі захисту підприємців. 

Про це він заявив під час зустрічі з представниками Верховної Ради та бізнесу, інформує пресслужба МВС.

«Я прийняв рішення про створення у структурі МВС Офісу з питань захисту бізнесу. Його координуватиме радник Антон Геращенко. Відповідальним за захист бізнесу буде перший заступник Євген Єнін. Від Нацполіції до Офісу увійдуть – голова НПУ Ігор Клименко та заступник керівника Головного слідчого управління НПУ Сергій Пантелєєв. Загальний контроль за роботою цієї структури лишаю за собою», – сказав Монастирський.

За його словами, МВС має стати центром підтримки та захисту бізнесу. Але це можливо лише за умови тісної співпраці МВС, парламенту та підприємців.

«Я бачу для себе декілька напрямків, над якими ми маємо попрацювати у боротьбі з нелегальним ринком. Це детінізація ринку тютюну, спирту та пального. За оцінками експертів, мільярди гривень бюджет недоотримує, бо велика частина цього ринку перебуває у тіні. Це протидія рейдерству. Також боротьба з контрабандою та корупцією у правоохоронній сфері. Четвертим пунктом лишається боротьба з контрафактною продукцією, порушенням авторських прав. Цей напрямок дуже впливає на несплату податків. Ми розуміємо, що правоохоронна система може надіслати потужний сигнал, що порушувати закон не можна», – наводить слова Монастирського прес-служба МВС..

Міністр підкреслив, що коли вдасться захистити бізнес на належному рівні, тоді і вдасться привабити інвестиції, а це за собою понесе збільшення податків.

У свою чергу перший заступник голови Нацполіціії Михайло Кузнєцов зазначив, що протягом трьох місяців буде реальний результат у боротьбі з контрафактною, нелегальною, тіньовою продукцією в сфері алкоголю, тютюну, палива та харчових продуктів.

Під час наради Монастирський та голова ТСК Верховної Ради з питань захисту прав інвесторів Галина Янченко також підписали Меморандум про співпрацю.

Залишити відповідь