У Запоріжжі звільнили трьох поліцейських за побиття та знущання над містянином

У Запоріжжі за результатами службового розслідування звільнили трьох поліцейських, які знущалися над затриманим чоловіком.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції області.

Наприкінці листопада цього року в інтернеті оприлюднили відео, автор якого розповідав про незаконні дії працівників Запорізького районного управління поліції. Як стало відомо, правоохоронці неправомірно зупинили авто під керуванням жителя Запоріжжя, потім безпідставно доставили його до приміщення Запорізького районного управління поліції та незаконно застосували до чоловіка фізичний вплив та спеціальні засоби.

Службове розслідування підтвердило незаконність поліцейських дій. На підставі висновків службового розслідування, за скоєння дисциплінарних проступків та порушення низки статей Закону України «Про Національну поліцію», Присяги та інші виявлені факти порушення дисципліни, трьох працівників Запорізького районного управління поліції звільнено зі служби в поліції.

Крім того, за відсутність контролю за службовою діяльністю підлеглих та неналежну організацію роботи, до п’ятьох працівників поліції з числа керівного складу районного управління, застосовані суворі дисциплінарні стягнення.

Результати службового розслідування передані до територіального управління Державного бюро розслідувань.

Залишити відповідь