У Рівному старший слідчий ДФС погорів на 4 000 $ хабаря

Аби уникнути тиску на свій бізнес, підприємець повинен був надати підполковнику податкової міліції 4 тисячі доларів США «винагороди». У разі відмови – створення штучних перешкод у здійсненні підприємницької діяльності та притягнення його до відповідальності за, начебто, порушення законодавства.

Оперативники Управління захисту економіки в Рівненській області Нацполіції викрили протиправну діяльність старшого слідчого з особливо важливих справ обласного управління ДФС.

Сьогодні, 8 серпня, навпроти податкової інспекції оперативники обласного УЗЕ, слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Хмельницькій за процесуального керівництва військової прокуратури Західного регіону України затримали старшого слідчого з особливо важливих справ ГУ ДФС у Рівненській області.

Під час огляду особистих речей фігуранта було вилучено 4 тисячі доларів США, одержаних ним у якості неправомірної вигоди.

На даний час проводяться слідчі дії та обшуки за місцем роботи правопорушника, вирішується питання щодо повідомлення останньому про підозру та затримання у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Досудове розслідування проводиться у межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Залишити відповідь