У Рівному «блогер» пробігся по поліцейській машині,та отримав штраф в розмірі 10 тис. грн

Раніше ми публікували як у Рівному один «блогер» запустив новий челендж #пробіжипополіцейськіймашині , та закликав людей бігати по поліцейськіх машинах.

Ред.: Раніше ми публікували як у Рівному один «блогер» запустив новий челендж #пробіжипополіцейськіймашині , та закликав людей бігати по поліцейськіх машинах.2 квітня, «блогера», який пробігся по службовому транспортному засобі патрульної поліції Рівненської області, визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.296 КК України.Патрульним вдалося встановити особу та надали відповідні відомості слідчим.За фактом хуліганства слідчими Рівненського відділу поліції було розпочато досудове розслідування за ч.1 ст.296 КК України. Після завершення досудового розслідування, матеріали були передані до суду.20-річному чоловіку, Рівненським міським судом було оголошено обвинувальний вирок згідно якого до останнього було застосовано такий вид покарання як штраф в розмірі 10200 гривень.#патрульнаполіція

Gepostet von Police Control Ukraine am Mittwoch, 10. April 2019

2 квітня, «блогера», який пробігся по службовому транспортному засобі патрульної поліції Рівненської області, визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.296 КК України.

Патрульним вдалося встановити особу та надали відповідні відомості слідчим.

За фактом хуліганства слідчими Рівненського відділу поліції було розпочато досудове розслідування за ч.1 ст.296 КК України. Після завершення досудового розслідування, матеріали були передані до суду.

20-річному чоловіку, Рівненським міським судом було оголошено обвинувальний вирок згідно якого до останнього було застосовано такий вид покарання як штраф в розмірі 10200 гривень.


Залишити відповідь