У Миколаєві затримали наближеного до «кримінального авторитета» зі спільником-поліція

У Миколаєві поліцейські затримали двох зловмисників, які більше п’яти років перебували у розшуку, та один з яких позиціонував себе, як наближений до «кримінального авторитета».

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

5 лютого правоозоронці провели спецоперацію по затриманню 29-річного чоловіка, який позиціонує себе як наближений до «кримінального авторитета», та його 25-річного спільника, з яким із 2015 року перебували в розшуку за ухиляння від відбування покарання за незаконне заволодіння транспортними засобами (ч. 2 ст. 289 КК України) у Баштанському районі.

Також правоохоронці провели общуки у транспортних засобах та за місцем мешкання зловмисників в рамках справи за ч. 1 ст. 263 ККУ «Носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї». За результатами вилучили ножі, розфасований готовий до вживання канабіс та спецзасіб. Також у ході обшуку були виявлені паспорт громадянина України та посвідчення водія 29-річного зловмисника зі зміненими анкетними даними, за допомогою яких чоловік увесь цей час переховувався. Усе вилучене правоохоронці направили на експертизу.

За рішенням суду за ухиляння від відбування покарання та за незаконне заволодіння транспортними засобами, обох зловмисників, місцевих мешканців, буде поміщено до слідчого ізолятору. Зазначається, що за результатами проведених експертиз вирішуватиметься питання щодо надання додаткової кваліфікації події.

Залишити відповідь