У Львові відбувся пікет через судовий процес над поліцейськими, яких судять за смерть хлопця

Сьогодні зранку, о 09:00 год., батьки та родичі поліцейських почали пікетувати Львівську прокуратуру на проспекті Шевченка.

Про це повідомляє «Варта1».

Люди з великими банерами вимагають справедливого судового процесу у справі проти патрульних, яких звинуватили у смерті хлопця в закладі на Куліша, 4.

“Прокурор понесе відповідальність за беззаконня!”, “Безпідставні звинувачення, 10 років за гратами?”, “Прокурор вимагає 10 років ув’язнення за боротьбу з наркотиками?” — з такими гаслами пікетують прокуратуру люди, вважаючи безпідставними і не обгрунтованими звинувачення прокурора.

Нагадаємо, йдеться про справу щодо інцидент, який стався у гральному закладі “Національні лотереї”, що на вулиці Куліша, 4. Тоді, за інформацією керівника ГО “Варта1” Ігоря Зінкевича, 22-річний хлопець вийшов з гральних апаратів і помер біля входу. 

За інформацією прокуратури у Львівській області, у вівторок, 5 березня 2019 року, за процесуального керівництва прокуратури Львівської області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно шести працівників Управління патрульної поліції у Львівській області, які підозрювались у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що спричинило тяжкі наслідки).

Додамо, під час рейду у салоні гральних автоматів, поліцейські затримали 22-річного чоловіка. Під час цього він намагався проковтнути пакет із, ймовірно, наркотиками і загинув від удушення.

Сім’я загиблого звинуватила патрульних у вбивстві сина. Слідство тривало півтора року. Прокуратура обвинувачує поліцейських у перевищенні службових повноважень, що спричинили тяжкі наслідки.

Ця стаття передбачає до десяти років позбавлення волі.

Окрім цього, родичі загиблого подали ще й цивільний позов на відшкодування моральної шкоди.

«У нас є висновок криміналістичної, психофізіологічної експертизи, де вказано, що надана моральна шкода потерпілим — їх близько шести — на суму 7 млн 500 тисяч, відтак подали цивільний позов», — сказав прокурор Віталій Нанівський.

Залишити відповідь