У Києві затримали «брата» міністра МВС, який «торгував» керівними посадами

Громадянин Росії представлявся двоюрідним братом міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського та переконував, що за $60 тис. може допомогти отримати керівну посаду у МВС.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Веутрішня безпека Нацполіції встановила, що до протиправних дій причетний 41-річний уродженець Тернополя, який у 2017 році отримав громадянство РФ.

«Чоловік – приватний підприємець, час від часу у справах перебуває у Києві. Однак, окрім легального бізнесу з продажу тварин, займається підробкою оперативних талонів правоохоронних органів. У розмові зі знайомим зловмисник запевнив, що він є близьким родичем міністра внутрішніх справ і може за 60 000 доларів США “домовитися” про крісло директора одного з департаментів»,–йдеться у повідомленні.

Поліція відерила справу за ч. 3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) та ч. 3 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) ККУ.

Так званого “родича високопосадовця” затримали під час отримання ним авансу – 10 000 доларів США. Слідчі поліції готують чоловікові повідомлення підозри. 

Залишити відповідь