У Кривому Розі експравоохоронець організував наркоугруповання, члени якого збували амфетамін

Організатором наркоугрупування виявився колишній правоохоронець.Фігурнатів затримали та вилучили психотропів майже на півтора мільйона гривень.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

«До складу групи входило 10 осіб, діяльність якої організував колишній правоохоронець. У кожного учасника була своя функція – контроль за розповсюджувачами амфетаміну в конкретному районі міста, функціонуванням так званих «магазинів», формування клієнтської бази, розсилка повідомлень про зміну номерів для подальшого прийому замовлень у «магазині», збут психотропів кінцевому покупцю. Одночасно працювало три «магазини», за якими було закріплено по одному оператору: кожен із них приймав до 600 замовлень в день. Безпосередньо організатор угруповання контролював діяльність всіх учасників та розподіляв фінанси між ними»,–йдеться у повідомленні.

Правоохоронці встановили й способи збуту психотропної речовини – використовувався метод «з рук в руки». Одразу після отримання замовлення покупцю на телефон надходило повідомлення про час та місце зустрічі, під час якої кур’єр передав трубочки з амфетаміном, а натомість отримував кошти. Ціна товару коливалася від 180 до 200 гривень за одну «дозу», в залежності від кількості замовлень.

Повідомляється, що щоденний прибуток з одного «магазину» сягав 40 тисяч гривень. Здебільшого, їх товар користувався попитом у молоді центральних районів міста, зокрема – Металургійного, Центрально-Міського, Саксаганського.

Вночі із 13 на 14 травня правоохоронці затримали організатора та учасників наркоугруповання у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.  Одночасно із затримання було розпочато проведення  понад 10 санкціонованих обшуків за місцями мешкання учасників та у їх автомобілях.

Поліцейські вилучили амфетаміну майже на півтора мільйони гривень, кошти загальною сумою 145 тисяч гривень та обладнання для важення та тару для пакування психотропів.

Наразі організатору та учасникам групи повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою. Підозрюваним може  загрожувати до десяти років позбавлення волі.

Залишити відповідь