У Краматорську поліціянта підозрюють у пособництві крадіжки чужого майна, одержанні хабаря та підкупі працівника підприємства

Восени 2020 року начальник сектору реагування патрульної поліції одного з відділів Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області вступив у злочинну змову з іншими особами задля збагачення та викрадення майна приватного підприємства.

Про це повідомляє пресслужба Донецької обласної прокуратури.

«За неправомірну вигоду правоохоронець не вживав відповідних заходів реагування стосовно своїх спільників, які займались незаконним виловом риби на території приватної водойми в смт. Олександрівка на Донеччині»,—йдеться у повідомленні.

Зазначається, що окрім цього, з метою забезпечення безперешкодного доступу до ставків, поліцейський особисто підкупив начальника служби охорони та безпеки вказаного підприємства.

Працівнику патрульної поліції повідомлено про підозру у пособництві крадіжки чужого майна, одержанні неправомірної вигоди та наданні працівникові підприємства неправомірної вигоди, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 185, ч. 1, 3 ст. 368, ч. 2 ст. 354 КК України). 

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу. 

Залишити відповідь