У Харкові судитимуть двох адвокатів, які продавали посади в ДБР за $15 тис.

Двох адвокатів, які вирішили обманом заволодіти коштами громадянина, котрий брав участь у конкурсі на оперативні посади у ТУ ДБР у м. Полтаві, судитимуть.

Про це повідомляє пресслужба регіональної прокуратури.

За даними слідства, двоє адвокатів запевнили чоловіка, який мав намір працевлаштуватися до ДБР, у тому, що мають вплив на членів конкурсної комісії Бюро. 

«Під час зустрічі в одному з ресторанів Харкова адвокати повідомили чоловіку, що в разі надання їм неправомірної вигоди в розмірі 15 тис. доларів США вони передадуть ці кошти члену конкурсної комісії. Для розпочатку процесу чоловік передав адвокатам частину обумовленої суми в розмірі 1 тис. доларів США. У подальшому один з адвокатів зателефонував чоловікові і повідомив, що питання щодо його працевлаштування вирішено позитивно і необхідно передати частину неправомірної вигоди, яка залишилась, — 14 тис. доларів США. Для місця зустрічі шахраї обрали один із супермаркетів м. Харкова»,–йдеться у повідомленні.

Відразу після одержання коштів обох адвокатів затримали.

Наразі до суду направили обвинувальний акт стосовно цих адвокатів за фактом замаху на шахрайство, вчинене у великих розмірах (ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 190 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

Залишити відповідь