У Харкові п’яний начальник Липецького відділу поліції, який у жовтні заснув п’яним за кермом, вчинив дебош

Майор поліції Тураєв Дмитро Ігорович начальник Липецького ВП Харківського відділу поліції ГУНП в Харківській області перебував у стані алкогольного сп’яніння та вчинив спротив патрульним поліцейським. У пресслужбі обласного главку повідомили про його відсторонення від займаної посади та призначення службового розслідування. Також у жовтні цього  року він заснув за кермом автомобілю «Toyota Camry», якого немає у нього в декларації.

Як повідомляють у пресслужбі, 30 грудня близько 00:45 на території гаражного кооперативу в Московському районі Харкова між вказаним працівником поліції та охороною виник конфлікт.

На місце події прибув наряд патрульної поліції, який намагався владнати ситуацію. Однак, чоловік  продовжив поводити себе агресивно, нецензурно лаявся та погрожував патрульним. У вказаній ситуації вони були змушені застосувати у відношення майора поліції спецзасоби та заходи фізичного впливу.

33-річного чоловіка доставлено до Московського відділу поліції.  На теперішній час вирішується питання щодо кваліфікації дій поліцейського за Кримінальним кодексом України.

Також у главку зазначають, що діям поліцейського буде надано належну правову оцінку. Він порушив принципи етичного  кодексу працівника поліції – виявив грубу неповагу до колег і продемонстрував нетактовну поведінку відносно громадян. У листопаді вказаний керівник вже отримав догану за порушення службової дисципліни.

Police Control Ukraine стало відомо з власних джерел, що у жовтні Тураєв Дмитр Ігорович керував автомобілем у стані сп‘яніння та навіть заснув за кермом свого автомобілю. Ймовірно за це і отримав у листопаді відповідну догану.

Слід зазначити, що у декларації Тураєва Д.І. не зазначено жодного транспортного засобу. Орієнтовна вартість «Toyota Camry» 2017 року складає 23 500 тис.$.

Залишити відповідь