У Харкові поліцейський, який розслідує резонансні ДТП, задекларував трикімнатну квартиру за 8 тис. доларів

У Харкові старший слідчий відділу розслідування злочинів у сфері транспорту Денис Катречко став власником квартири площею 101,4 кв.м.

Як передає Depo.Харків, відповідне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані вчора, 29 березня, подав старший слідчий Слідчого управління ГУНП в Харківській області Денис Катречко.

Згідно до повідомлення, 25 березня Катречко набув право власності на квартиру площею 101,4 кв.м у Харкові. Вартість – 231,3 тис. грн.

Скан з декларації Катречка

Згідно до декларації за 2020 рік, Катречко проживав з рідною сестрою і матір’ю. На матір поліцейського були зареєстровані в Харкові квартира площею 41,3 кв.м і житловий будинок площею 78 кв.м. Крім цього, у жінки є земельна ділянка площею 1000 кв.м у Печенігах Харківської області. Зарплата Катречка за 2020 рік становила 200,1 тис. грн.

Нагадаємо, що Денис Катречко має звання старшого лейтенанта поліції та працює у відділі розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління ГУ Національної поліції в Харківській області.

Для порівняння: вчора, 29 березня, військовослужбовець військової частини 3017 Національної гвардії в Харкові Ярослав Лосюк подав до НАЗК повідомлення про суттєві зміни у майновому стані. Гвардієць набув право власності на квартиру площею 91,6 кв.м у Харкові. При цьому вартість цієї квартири становить 750 тис. грн.

Залишити відповідь