У Харкові іноземець побив копа через зауваження за відсутність захисної маски: Вирок суду

У Харкові суд виніс вирок громадянину Гани, який у відповідь на зауваження вдарив поліцейського дерев’яною гілкою

Чоловік перебував у громадському місці без маски, за що патрульні зробили йому зауваження, йдеться у вироку Дзержинського районного суду Харкова, передає Depo.Харків.

Обвинувачений – уродженець Гани, у 2017 році відрахований з другого курсу Харківського національного університету радіоелектроніки.

За даними суду, вдень 22 квітня 2020 року лейтенант поліції Управління патрульної поліції Харківської області разом із іншим правоохоронцем проїжджали на службовому автомобілі повз перехрестя вулиць Клочківської та Дербентської, де побачили чоловіка, який не мав засобу індивідуального захисту на обличчі. Правоохоронці підійшли до нього та зробили зауваження, на що обвинувачений відреагував агресивно, почав гучно висловлюватися на іноземній мові, схопив дерев’яну гілку та вдарив нею поліцейського.

На суді обвинувачений пояснив, що був без маски, оскільки в той момент палив цигарку. Свою поведінку чоловік пояснив страхом перед поліцією.

Суд визнав іноземця винним у скоєнні злочину за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України та призначив покарання у виді двох років обмеження волі з іспитовим терміном у один рік.  

Залишити відповідь