У ДБР завели справу про привласнення поліцейськими коштів у Харківському університеті МВС за період роботи там нинішнього голови Полтавської ОДА Синєгубова

Державне бюро розслідувань розпочало перевірку діяльності Харківського університету внутрішніх справ за період, коли деканом одного з факультетів був Олег Синєгубов – нинішній голова Полтавської ОДА.

Про це повідомляє NewsOne.

Підставою для відкриття кримінального провадження стали факти про поліцейських, які нібито привласнювали кошти, виділені на підвищення їх кваліфікації. Слідчі з’ясували, що частина слухачів курсів приїжджала до університету внутрішніх справ тільки в перший і останній день навчання – щоб отримати необхідні підписи.

Також вони підробляли документи, що підтверджують оренду житла, оплату автобусних або залізничних квитків, використання “добових” тощо. Слідчі ДБР нарахували майже півсотні інспекторів, поліцейських, заступників командирів взводу, начальників відділу тощо, які привласнювали таким чином кошти.

На думку слідчих, в цьому розкрадачам коштів ймовірно сприяли в університеті. Адже всі документи з курсів таких поліцейських не мали б сили без підписів викладачів та інших співробітників навчального закладу.

Олег Синєгубов, нинішній очільник Полтавщини, працював деканом факультету в університеті внутрішніх справ з листопада 2015 по жовтень 2019 року – і цей період фігурує у кримінальному провадженні.

Проводяться заходи щодо встановлення всіх осіб, причетних до Кримінального правопрушення. Однак, поки жодна особа в рамках цієї справи повідомлення про підозру не отримала.

Залишити відповідь