У Черкасах «бухущі в сраку» працівники прокуратури бешкетували в ресторані

7 червня у ресторані «Тарас Бульба» бешкетували заступник прокурора області Юрій Ковтун та начальник відділу керівництва досудових розслідувань ДБР Валерій Барабаш.

 Відео опублікував на своїй сторінці у Facebook Дмитро Кухарчук.

«Очманілі від безкарності, бухущі в сраку прокурори ледь не повбивали відвідувачів Черкаського ресторану.

У Барбаша, начальника відділу процесуального керівництва по кримінальним справам ДБР прокуратури Черкаської області день народження. На відео він тримає Ковтуна, заступника голови прокуратури області, який в п‘яному угарі рветься в бій. Пістолет вдалося забрати, не ясно що воно з ним зробило б…», – написав Кухарчук.

«Я поки що не отримав відео, де це чмо , діставши свій статевий орган намагається помочитися на дівчат, але це справа часу.», — додав він.

На відео відреагував прокурор Черкаської області Сергій Овчаренко.

«Попри те, що події відбувались у неробочий час, ніхто не мав зброї, а до правоохоронних органів області на сьогоднішній день не надходило жодних заяв про порушення громадського порядку працівниками прокуратури від персоналу чи відвідувачів закладу, вважаю таку поведінку своїх підлеглих неприпустимою», – написав він.

Прокурор області повідомив, що призначено службове розслідування, за результатами якого, за наявності підстав, матеріали стосовно винних осіб будуть скеровані до Кваліфікаційної дисциплінарної комісії.

Юрій Ковтун є заступником прокурора Черкаської області. Валерій Барбаш обіймаєпосаду начальника відділу організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими управлінням ДБР.

Залишити відповідь