Суд виніс вирок поліцейському, який прикидався, що служить у війську, щоб отримувати зарплату в «Ельдорадо»

Київський районний суд міста Одеси засудив до двох років обмеження волі патрульного поліцейського, який три роки шахрайським способом отримував зарплату із попереднього місця роботи. 

Про це повідомляє  «Судовий репортер» з посиланням із посиланням на вирок від 24 вересня. 

У лютому 2014 року підсудний влаштувався на роботу продавця-консультанта до магазину «Ельдорадо» (ТОВ «Технополіс – 1»). Через місяць його призвали до Збройних Сил України і зарахували до особового складу Київського районного військового комісаріату Одеси, де він прослужив до вересня 2016 року. 

Оскільки Кодекс законів про працю гарантує працівникові збереження робочого місця та середнього заробітку на час проходження військової служби, підсудний продовжував отримувати зарплату в «Ельдорадо». Після звільнення в запас він не вийшов на роботу і повідомив, що й далі служить за контрактом. 

6 липня 2017 року чоловік влаштувався на посаду патрульного поліцейського. Щоб зберегти свій незаконний дохід, він спеціально приховав факт роботи в «Ельдорадо» в анкеті й автобіографії, а також не вказував зарплату від в деклараціях за 2016-2018 роки. Окрім цього, поліцейський перевипустив свою зарплатну картку, не змінюючи при цьому номер рахунку.   

На дзвінки із попереднього місця роботи підсудний відповідав, що служить за контрактом і перебуває в зоні АТО. Коли його шахрайство було викрито, адміністрація магазину «Ельдорадо» звернулася із заявою до правоохоронних органів. Загалом із вересня 2016 до серпень 2019 року зловмисник завдав їм збитків на понад 215 тисяч гривень.

Суд визнав чоловіка винним у шахрайстві та засудив до двох років обмеження волі. Також Національна поліція провела стосовно нього службове розслідування і в липні 2020 року підсудний був звільнений із правоохоронних органів. 

Залишити відповідь