Спецпризначенцям поліції Харківщини, які побили комбайнерів у полі, повідомили про підозру

Трьох спецпризначенців поліції Харківщини підозрюють у перевищенні службових повноважень.

Про це повідомляє пресслужба Харківської обласної прокуратури.

У вересні 2020 року троє співробітників полку поліції особливого призначення ГУНП в Харківській області, у складі групи швидкого реагування на службовому автомобілі «Шкода-октавія», патрулювали Сахновщинський район області. Під час патрулювання вони виявили в полі поблизу с. Дар-Надежда Сахновщинського району області комбайн та трактор з причепом, біля яких знаходились чоловіки, які займалися ремонтом комбайна.

«Працівники поліції висунули чоловікам необґрунтовану вимогу щодо надання документів, що підтверджують право власності на земельну ділянку та транспортні засоби. На вказану вимогу чоловіки повідомили, що документи перебувають за місцем мешкання останніх та їх на вимогу працівників поліції привезе батько. Після цього чоловіки продовжили виконувати ремонтні роботи на комбайні, а співробітники поліції без будь-яких на те підстав нанесли чоловікам удари руками та ногами по тулубу, чим спричинили останнім фізичного болю, а також застосували до чоловіків спеціальний засіб «кайданки», обмеживши свободу пересування потерпілих, чим принизили та образили їх особисту гідність»,–йдеться у повідомленні.

Поліціянтам повідомили про підозру за ч. 2 ст. 365 КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Залишити відповідь