Слідчого столичної поліції, який погорів на хабарі 35 тис. грн, будуть судити

Прокуратурою міста Києва направлено до суду обвинувальний акт стосовно слідчого Печерського УП ГУ НП у м. Києві, який отримав неправомірну вигоду за повернення вилученого майна та закриття кримінального провадження.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури м.Києва, інформує Police Control Ukraine.

Нагадаємо, у вересні поточного року 21-річного правоохоронця затримали під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 35 тисяч гривень за повернення вилученого в ході досудового розслідування мотоциклу та прийняття рішення про закриття кримінального провадження за фактом використання підроблених документів на вказаний транспортний засіб. 

На даний час досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено. Прокурором затверджено обвинувальний акт, який направлено до Печерського районного суду для розгляду по суті. 

Поліцейському висунуто обвинувачення в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. 

У разі визнання судом вини чоловіка, йому загрожує до 10 років позбавлення волі із конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років.

Залишити відповідь