Скандально відомий харківський коп, якого СБУ затримала на хабарі, намагається повернутися на службу

Поліцейський сектору патрульної поліції відділення поліції на станції Основа Основ`янського відділу поліції ГУНП в Харківській області Бабенко А.В , який погорів на хабарі у розмірі 74 000 тис. грн з наркоторговця, намагається оскаржити наказ про своє звільнення зі служби .

Про це повідомляє  Police Control Ukraine з посиланням на ухвалу суду  від 8 липня.

Бабенко Антон Валерійович намагається визнати протиправним та скасувати наказ ГУНП в Харківській області від  04.06.2019 № 562 “Про застосування дисциплінарних стягнень до поліцейських ГУНП в Харківській області” та наказ від 18.06.2019 № 171 о/с щодо звільнення зі служби в поліції Бабенко А.В..

Прохає суд поновити його на службі в поліції на посаді поліцейського сектору патрульної поліції відділення поліції на станції Основа Основ`янського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області та навіть стягнути з ГУНП в Харківській обл. середній заробіток за час вимушеного прогулу з 04.06.2019 року, і до моменту фактичного поновлення на посаді поліцейського.

Нагадаємо, працівники Управління СБУ в Харківській області спільно з оперативниками Харківського управління ДВБ НПУ, слідчими ТУ ДБР задокументували факт одержання неправомірної вигоди поліцейським сектору патрульної поліції на станції Основа – Бабенко Антоном Валерійовичем, та колишнім старшим оперуповноваженим карного розшуку Основ’янського відділу поліції Харкова Зубенко Олексієм Олексійовичем та старшим оперуповноваженим Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Харківській обл. (ПІБ наразі невідомі).

17 травня співробітники Служби безпеки України із задіянням бійців спецпідрозділу «Альфа» затримали цих поліцейських під час отримання грошей з наркоторговця в сумі 74 000 тисяч гривень, які систематично отримували хабарі з наркоторговців. Розмір неправомірної вигоди поліцейських з кожного наркоторговця становив 3000 тис. доларів США.

Також, поліцейський Бабенко Антон Валерійович став учасником скандального відео, де поводив себе неадекватно відносно відомого блогера Orjeunesse.

1 Коментар
Залишити відповідь