Рівненського патрульного, який з власного травмату стріляв у велосипедиста через відмову зупинитися, судитимуть

ДБР завершило розслідування відносно рівненського патрульного, який у серпні цього року усно пред’явив вимогу велосипедисту, який рухався однією із вулиць міста Рівного, зупинитися. Проте, після відмови громадянина поліцейський розпочав переслідування, у ході якого без попередження здійснив два постріли гумовими патронами в бік потерпілого із пасажирського вікна патрульного автомобіля. Завдані тілесні ушкодження відносяться до тяжких по критерію небезпеки для життя.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

«До суду направлено обвинувальний акт стосовно колишнього заступника командира роти батальйону Управління патрульної поліції в Рівненській області»,–йдеться у повідомденні.

30 жовтня 2020 року правоохоронцю було повідомлено про підозру.

Поліцейський обвинувачується у перевищенні службових повноважень, а саме умисному вчиненні працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав та повноважень, які супроводжувалися насильством, застосуванням спеціального засобу, за відсутності ознак катування, а також умисному заподіянні тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент його заподіяння (ч. 2 ст. 365 та ч. 1 ст. 121 КК України).

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Залишити відповідь