Правоохоронець продавав вогнепальну зброю

Слідчими центрального апарату Державного бюро розслідувань за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України завершено досудове розслідування в кримінальному провадженні за підозрою працівника правоохоронного органу в незаконному збуті вогнепальної зброї.

Досудовим розслідуванням встановлено, що правоохоронець протягом 2018 року, діючи з корисливих мотивів, з метою отримання неправомірного прибутку, займався торгівлею вогнепальною зброєю та реалізував третім особам два пістолети конструкції «Макаров», три пістолети «GLOCK», два пістолети «GRAND POWER» та пістолет «Walther PPK».

Згідно з висновками експертиз, вказана зброя є короткоствольною нарізною вогнепальною, знаходиться в справному стані та придатна до стрільби. Такі дії кваліфікуються за ч.2 ст.28 КК України (вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою) та ч.1 ст.263 КК України (збут вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу).

У разі доведення вини правоохоронцю за вироком суду загрожує покарання в вигляді позбавлення волі на строк до семи років.

Залишити відповідь